Tepelné čerpadlo Daikin ERLA 11

Od chvíle, kdy jsem se rozhodl investovat do tepelného čerpadla Daikin ERLA 11, se mé rozhodnutí ukázalo být jedním z nejlepších, jaké jsem kdy udělal pro svůj domov. Je sotva uvěřitelné, kolik peněz jsem dokázal ušetřit na nákladech za topení. Každý měsíc, když dostanu účet za elektřinu, je pro mě příjemným překvapením, jak nízké mé provozní náklady jsou.

Kromě ekonomických výhod je provoz tohoto čerpadla téměř neslyšný. Na začátku, když bylo čerpadlo nově nainstalováno, jsem musel několikrát kontrolovat, jestli vůbec funguje, protože bylo tak tiché! To je skvělá vlastnost, zejména pokud máte ložnici nebo pracovnu blízko místu, kde je čerpadlo umístěno.

A co se týče spolehlivosti, Daikin ERLA 11 mě nikdy nezklamal. Ať už byla venku jakákoliv teplota, vždy se postaralo o to, aby v mém domě bylo příjemně teplé. Navíc jsem měl minimální potíže s údržbou či servisem.

Celkově mohu říci, že tepelné čerpadlo Daikin ERLA 11 je skvělou investicí pro každého majitele domu, který hledá kvalitní, ekonomické a tiché řešení pro své vytápění. Důrazně doporučuji!