Akční montáže tepelných čerpadel

Akční tepelná čerpadla s montáží:

Tepelná čerpadla s montáží s kotlíkovou dotací 5. výzva jen za 9 500Kč*

  • *Cena kompletní dodávky TČ AUX SPLIT 8 nebo TČ AUX Split 10 nebo  Deher 8 včetně montáže a napojení na stávající připravený topný systém při splnění stavební připravenosti ze strany klienta je 189 500Kč včetně DPH.
    Po vyplacení kotlíkové dotace 5. výzva – 180 000Kč. Vás vyjde TČ jen na 9500Kč.
    Základní požadavky na stavební připravenost: Podstavec pod venkovní jednotku, přívod elektroinstalace dle jednotlivých modelů TČ, vzdálenost umístění vnitřní a venkovní jednotky u split/děleného systému do 5m, Uzavíratelné kohouty stávajícího otopného systému v patřičných dimenzích – minimálně 1″ a do 1metru od umístění vnitří jednotky / 2m od umístění monobloku TČ.
    Pokud nejste schopni splnit stavební připravenost svépomocí, pak nabízíme individuální konzultaci s našimi odborníky a doporučíme a zajistíme vhodné řešení.

Pokud máte vyšší tepelnou ztrátu domu nebo nedosáhnete na kotlíkovou dotaci či  jiný požadavek na topení Vašeho domu tepelným čerpadlem nové generace, než je aktuální akční nabídka spojená s kotlíkovou dotací – spojte se s námi a připravíme Vám individuální akci z neveřejných nabídek i ve spojení s dotací Nová Zelená Úsporám!