Po téměř roce používání tepelného čerpadla AUX 12 mohu s jistotou prohlásit, že jsem s touto investicí maximálně spokojen. Toto čerpadlo splňuje veškerá mé očekávání a naprosto exceluje ve třech klíčových oblastech:

Nízké náklady: Systém je nesmírně energeticky efektivní, což se projevuje na mé úsporě nákladů za elektřinu. Od instalace tepelného čerpadla AUX 12 jsem zaznamenal výrazné snížení mého měsíčního účtu za energie. To mi dává nejen finanční klid, ale i pocit, že jsem učinil správnou volbu pro svou peněženku i pro životní prostředí.

Tichý provoz: AUX 12 je neuvěřitelně tiché, což je pro mě obrovský plus. Ačkoli je umístěno blízko obytné části domu, jeho provoz je tak tichý, že o něm většinou ani nevím.

Spolehlivost: Toto čerpadlo je absolutně spolehlivé. Bez ohledu na vnější teploty mě nikdy nezklamalo a stále udržuje náš domov v pohodlné teplotě.

Montážní firma PANTUMA s.r.o.: Rád bych zvláště vyzdvihl práci firmy PANTUMA s.r.o., která čerpadlo instalovala. Tým byl profesionální, efektivní a pozorný ke všem detailům. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny s jasností a trpělivostí. Bylo zřejmé, že jsou opravdovými experty ve svém oboru. Montáž byla dokončena v rámci stanoveného času a bez jakýchkoliv problémů. Určitě doporučuji jejich služby a jejich web www.PANTUMA.cz je skvělým zdrojem informací.

Celkové hodnocení: Tepelné čerpadlo AUX 12 a montážní firma PANTUMA s.r.o. jsou kombinací, kterou vřele doporučuji. Je to investice, která se mi vrátila nejen v podobě úspor, ale také jako krok ke komfortnějšímu a udržitelnějšímu bydlení.

Bezvýhradně 5 hvězdiček z 5!

Oznámení o souborech cookie ve WordPressu od Real Cookie Banneru