Akční montáže kotlů

Kotel OPOP BIOPEL MINI 30kw na pelety s automatickým přikládáním s montáží a kotlíkovou dotací 5. výzva jen za 49 999Kč*

  • *Cena kompletní dodávky OPOP BIOPLE MINI 30 včetně montáže a napojení na stávající připravený topný systém při splňění stavební připravenosti ze strany klienta je 179 999Kč včetně DPH.
    Po vyplacení kotlíkové dotace 5. výzva – 130 000Kč. Vás vyjde kotel jen na 49 999Kč.
    Základní požadavky na stavební připravenost: Odpojený stávající kotel, přívod elektroinstalace – zásuvka, bezbariérový přístup do kotelny umožňující jednoduché nastěhování, Uzavíratelné kohouty stávajícího otopného systému v patřičných dimenzích – minimálně 1″ a do 1metru od umístění kotle – výstup teplé vody z kotle a zpátečka, Připravený komín a kouřovod od kominíka pro daný kotel včetně platné revize spalinových cest pro nový kotel ve spojení s Vaším komínem.
    Pokud nejste schopni splnit stavební připravenost svépomocí, pak nabízíme individuální konzultaci s našimi odborníky a doporučíme vhodné řešení.

Pokud máte jiný požadavek na topení tuhými palivy pro Váš dům, než je aktuální akční nabídka – spojte se s námi a připravíme Vám individuální akci z neveřejných nabídek!