PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Vířivky Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

ORLIGNO 400 (30kW)

Fotogalerie: ORLIGNO 400 (30kW)
Výrobce Orlański
Dostupnost  
Kód produktu Orligno 400 (30kW)
Kategorie Orlański
ks
75 625,- KčSpolehlivé a levné vytápění

Spalování peletek v nejlepších podmínkách představuje ORLIGNO 400.

Orligno 400 je jedním z nejspolehlivějších peletkových kotlů na trhu.

Jeho konstrukce byla vyvinuta speciálně pro spalování ekologických peletek. Na rozdíl od mnoha jiných kotlů na spalování tohoto paliva není tento kotel pouze přestavěným vícepalivovým kotlem, ale jedná se o osvědčenou specializovanou konstrukci. Těleso i výměník tepla byly navrženy od základu tak, aby bylo maximálně využito specifických parametrů práce peletkového hořáku.

Přesně zkonstruovaný trubkový výměník, svisle zasazený v kompaktním, kulatém tělesu kotle zajišťuje vysokou účinnost při zachování kompaktních rozměrů šetřících místo v kotelně a umožňujících mnohem jednodušší instalaci.

Hořák Orligno 400 je optimálně uzpůsobený pro provoz po celý rok. Kotel Orligno 400 pracuje podobně jako kotle plynové nebo olejové. Spouští se a vypíná podle aktuální potřeby tepla.

Regulátor je modulovatelný podobně jako u kotlů plynových, jinými slovy, pracuje podle aktuální potřeby tepla. Takže odpadá časté spouštení a zastavování, kterým se vyznačují především olejové kotle. Automatické rozpálení a provoz modulovatelného hořáku zajišťují efektivní práci po celý rok.

Unikátní řešení použitá v ORLIGNO 400 představují pohodlné a levné vytápění v nových i stávajících kotelnách.

 

Informace:

Kotły Základní palivo: dřevěné peletky.

Kotły Účinnost do 92 %.

Kotły Energetická třída A-A.

Kotły Dopuszczalna temp. na zasilaniu 80oC.

Kotły Modulovatelná práce hořáku.

Kotły Max.pracovní tlak 2,5 bar.

Kotły III. třída dle EN 303-5.


Technická specifikace

Manuály ke stažení

F_Orligno400.pdf

Video ke stažení

Dotaz k produktu ORLIGNO 400 (30kW)

ORLIGNO 400 (30kW)
Diskuse k produktu ORLIGNO 400 (30kW)Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím